Skopiuj widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Skopiuj kod
Skopiowano kod

Recenzja 1 - Vokes Sylk - Versus

Artysta: Agencja-Koncertowo-Wydawnicza-Not-For-Slaves

0.01 zł

Kup teraz

Ten produkt stworzono tylko po to, abyś mógł przeczytać recenzje :)

 

Recenzja płyty by Agencja-Koncertowo-Wydawnicza-Not-For-Slaves:

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy informowaliśmy Cię, że objęliśmy patronat nad wydawnictwem autorstwa SYLK/VOKE - VERSUS. Płyta ujrzała światło dzienne parę dni temu, a że kilkakrotnie gościła już w odtwarzaczu, to przyszła pora na spontaniczną refleksję.

Uznanie budzi szata graficzna, staranny i przejrzysty projekt okładki oraz wydanie tej produkcji. W samej książeczce na próżno szukać tekstów i zdjęć wykonawców, są za to umieszczone wypowiedzi osób, które bezpośrednio były zaangażowane w ten projekt – ciekawy pomysł.

Płyta składa się z dziesięciu numerów tworzących Versus, do tego są dwa bonusowe kawałki z gościnnymi nawijkami Grema, Conesa i BuA. Z pozostałych gości największe wrażenie robi głos Kasi Malendy, utwór z jej udziałem p.t. "Muzyka" to prawdziwa perełka tej płyty. Klimatyczny początek tego utworu przeradza się w mocny numer z wysuniętymi na pierwszy plan partiami perkusji i podchodami basu. Następujące po nim dwa kolejne numery: "Łamigłowy" i "Puzzle", to następni faworyci z całej płyty.
SYLK stworzył przemyślane, niekonwencjonalne teksty, a rapując udowadnia,że ma ciekawe pomysły i niepospolite flow. Doskonałe tło pod jego wokale tworzy muzyka skomponowana przez VOKE, która jest bardzo klimatyczna, miejscami minimalistycza, a momentami pozytywnie radosna. W kilku utworach pojawiają się żywe partie sekcji rytmicznej, świetnie współgrające z samplami, co sprawia, że całość brzmi tutaj niesamowicie spójnie. SYLK i VOKE konsekwentnie realizowali swój plan i stworzyli własny, muzyczny światek w alternatywnym klimacie.

Płyta doskonała do słuchania, gdy zapadnie zmrok, a za ścianami, u sąsiadów zalegnie cisza. Można wtedy zanurzyć się w dźwiękach, rozkoszować w pełni ich towarzystwem i odpłynąć... To wszystko daje Ci SYLK z VOKE z pomoca gości. Pewne jest, że nie kupisz tego w Empikach, ale to i tak w sumie odniesie sukces

Peace!